Біографія

 Богдан Степанович Тюшко  - вчитель вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти  України, нагороджений грамотами Міністерства освіти України та грамотами обласного та  міського управлінь освіти, почесною відзнакою громадянина м. Ужгород у номінації  "Літературна та мистецька діяльність". Має за плечима педагогічний стаж понад 40 років.
 
 Богдан Степанович Тюшко народився 1 січня 1949 року у мальовничому куточку  Закарпаття — селі Калини Тячівського району в сім'ї вчителів.
 Батьки — Степан Михайлович і Марія Миколаївна — мали величезний вплив на становлення  творчої особистості сина в галузі образотворчого мистецтва.
   Богдан почав займатися мистецтвом з раннього дитинства. У 1959 році за участь у районній  виставці нагороджений грамотою. За картину «Міст» у 1961 році отримав грамоту з м.  Ужгорода.
  У 1972 році Богдан Степанович закінчив біологічний факультет УжДУ, а в 1991 році —  Московський ЗНУМ за спеціальністю станковий живопис та графіка.
    З 1971 року бере участь у обласних виставках митців-аматорів.
    3 1989 року — член творчого об'єднання художників «Барви Карпат».
    За покликом душі став вчителем образотворчого мистецтва.
  Своєю самовідданою працею привив любов до мистецтва багатьом своїм вихованцям, які в подальшому закінчили Художню академію у Львові, навчалися в інших мистецьких закладах. Щороку двоє-троє учнів Богдана Степановича вступають у мистецькі вищі навчальні заклади.
Як вчитель-митець багато працює над підвищенням свого фахового рівня. Бере участь у наукових конференціях, виступає з реферетами. Автор багатьох методичних видань з образотворчого мистецтва. Викладач коледжу мистецтв їм. А. Ерделі.   З 1988 року — учасник міжнародних виставок (Угорщина, Югославія, Чехословаччина). У 1994 році — перша персональна виставка, у 1998 — друга персональна виставка, у 2005 році — третя персональна виставка в м. Ужгороді. 2008 р. - четверта персональна виставка у м. Ужгороді у залі ЗІППО. 
    Багато картин художника знаходяться в приватних колекціях Ізраїлю, Словаччини, Угорщини, Польщі, Австралії, США.
Природа рідного краю оживає під його руками: шумлять і піняться потічки, дихають поважним спокоєм гори, перешіптуються віковічні смереки, відпочивають біля вогнища вівчарі. Вражає своєю красою рідний край на картинах художника.