Про нас

   Шкільна бібліотека нашої школи давно стала визнаним центром спілкування і духовності. Без неї неможливо сьогодні уявити навчання і виховання школярів, без неї неможлива освіта і самоосвіта педагогічних працівників. Адже весь навчальний і виховний процес у школі починається саме з бібліотеки.

Гутич Ганна Михайлівна – завідувач бібліотекою Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №8 Ужгородської  міської ради Закарпатської області, кваліфікація – бібліотекознавець, менеджер бібліотичної інформаційної діяльності,  кредо – "Треба любити те, що робиш і йти крок за кроком вперед".

 

 

 Нікора Ольга Миколаївна – бібліотекар Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №8 Ужгородської міської ради  Закарпатської області, кваліфікація – бібліотекознавець, менеджер інформаційних систем і технологій,     кредо - "Ніколи не  зупиняйся на досягнутому, бо життя – це процес, тому потрібно завжди рухатися вперед".

 

 

  Фабіан Олена Іванівна – вчитель інформатики, Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №8 Ужгородської  міської ради  Закарпатської області,  кредо – "Хто володіє    інформацією, той володіє всім світом". 

 

 

 

  Брензович-Кичера Сніжана Юріївна  – педагог організатор, кваліфікація – філолог, викладач української мови та  літератури, кредо – "Щоб бути хорошим вчителем, потрібно любити те, що викладаєш і тих, кому викладаєш".

 

 

Учениця 11-Б класу Диганич Лариса  центр учнівського самоврядування навчального закладу.

 

Школа заснована наказом міськвно м. Ужгорода в серпні 1956 року як неповна середня. У рік відкриття навчалось у 3-7 класах 280 дітей. Першим директором призначенийМихайло Васильович Кошеля. Початок роботи був дуже важким. Хтось із дітей почувався ображеним переводом в іншу школу, хтось радів, що його прийняли хоч тут. Отож не раз перешкоджали вести заняття, зривали уроки. Багато вчителів, прочекавши в черзі за роботою 3-5 років, через півтора-два місяці покидали школу. Нерідко директорові доводилося сидіти на уроці то в одному класі, то в іншому. Тоді тут усе було вперше. Перші вчителі: Катерина Василівна Лисицька — математик, Георгій Георгійович Суран — фізик, Михайло Іванович Перепелиця — історик та інші з перших двох десятків педагогів. Чимало можна почути про кожного викладача, про його педагогічну майстерність, ентузіазм, наполегливість, силу характеру івитривалість. Вони приймали нетрадиційні рішення, вміли виконати будь-яке педагогічне завдання. І діти пригорнулися до школи. Вони побачили в учителях своїх союзників, помічників, старших порадників.До наступного навчального року вже набрали учнів для першого і другого класів. А через рік, у 1960 р., — перший випуск. Г. Г. Суран, класний керівник, дав путівку в життя 25 учням. У другого випуску 15 старшокласників класною дамою була ще зовсім юна, одна з найчарівніших учительок Марія Василівна. Шевера. Характерною особливістю школи з перших днів була їїбагатонаціональність: українці, росіяни, угорці, євреї, поляки, словаки. Тому й заснував Іван Миколайович Лавкай КІД — клуб інтернаціональної дружби.Проводилась велика дослідницька, пізнавальна, патріотично-виховна робота. Пройшли десятиліття — становлення, труда, пошуку. Видно результати. А все ж то залежить від фахового рівня педколективу. Який він тут?