День Гідності та Свободи «Не будьмо байдужими…»

20 листопада 2015р. бібліотекарями школи разом із вчителем історії Бережанською Юліаною Іванівною було проведено урок для учнів 10 класів присвячений відзначенню "Дня Гідності та Свободи". На цьому уроці учні мали змогу переглянути фільм "Небесна сотня". Та прослухали пісні з відео-кадрами присвячені цим трагічним подіям. Пісні: Тіани Роз «Мамо, не плач», та народну пісню «Пливе кача по тисині».

Цей день є беззаперечно одним з найважливіших днів в історії сучасної України. Головною метою цього уроку стало  виховання в учнів почуття патріотизму, любові до своєї країни, поваги до свого народу.

А також ми, вчителі та учні нашої школи побували на благодійному концерті в Ужгородському коледжі культури і мистецтв, присвяченому першій річниці проведення АТО на Сході України, який організовували Ужгородський коледж культури і мистецтв та громадська організація “Пам’ять Європи” .